Tiling Shell - en to uk translation catalogue (147 entries)

en: Select the layout to edit
uk: Виберіть макет для редагування

en: Close
uk: Закрити

en: to split a tile
uk: для розділення плитки

en: to split a tile vertically
uk: для розділення плитки вертикально

en: to delete a tile
uk: для вилучення плитки

en: use the indicator button to save or cancel
uk: використайте кнопку індикатора для збереження чи скасування

en: How to use the editor
uk: Як використовувати редактор

en: Start editing
uk: Почати редагування

en: Move to leftmost tile
uk: Перемістити до крайньої лівої плитки

en: Move to rightmost tile
uk: Перемістити до крайньої правої плитки

en: Edit Layouts
uk: Редагувати макет

en: New Layout
uk: Новий макет

en: Menu
uk: Меню

en: Info
uk: Інформація

en: Save
uk: Зберегти

en: Cancel
uk: Скасувати

en: General
uk: Загальне

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Configure the appearance of Tiling Shell
uk: Налаштуйте вигляд Tiling Shell

en: Show Indicator
uk: Показувати індикатор

en: Whether to show the panel indicator
uk: Чи показувати індикатор на панелі

en: Inner gaps
uk: Внутрішні відступи

en: Gaps between windows
uk: Відступи між вікнами

en: Outer gaps
uk: Зовнішні відступи

en: Gaps between a window and the monitor borders
uk: Відступи між вікном та межами монітора

en: Blur (experimental feature)
uk: Розмиття (експериментальний функціонал)

en: Apply blur effect to Snap Assistant and tile previews
uk: Застосувати ефект розмиття до помічника з фіксації та попереднього перегляду мозаїки

en: Snap Assistant threshold
uk: Поріг помічника укладання

en: Minimum distance from the Snap Assistant to the pointer to open it
uk: Мінімальна відстань вказівника до помічника укладання, щоб викликати його

en: Snap Assistant
uk: Помічник укладання

en: Apply blur effect to Snap Assistant
uk: Застосувати ефект розмиття до помічника укладання

en: Selected tile preview
uk: Передпоказ вибраної плитки

en: Apply blur effect to selected tile preview
uk: Застосувати ефект розмиття до передпоказу вибраної плитки

en: Window border
uk: Рамка вікна

en: Show a border around focused window
uk: Показувати рамку навколо вікна з фокусом

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Smart border radius
uk: Радіус розумної рамки

en: Width
uk: Ширина

en: The size of the border
uk: Розмір рамки

en: Border color
uk: Колір рамки

en: Choose the color of the border
uk: Виберіть колір рамки

en: Animations
uk: Анімації

en: Customize animations
uk: Налаштуйте анімації

en: Snap assistant animation time
uk: Час анімації помічника укладання

en: The snap assistant animation time in milliseconds
uk: Час анімації помічника укладання в мілісекундах

en: Tiles animation time
uk: Час анімації плиток

en: The tiles animation time in milliseconds
uk: Час анімації плиток в мілісекундах

en: Behaviour
uk: Поведінка

en: Configure the behaviour of Tiling Shell
uk: Налаштуйте поведінку Tiling Shell

en: Enable Snap Assistant
uk: Увімкнути помічник укладання

en: Move the window on top of the screen to snap assist it
uk: Перемістіть вікно у верхню частину екрана для укладання з помічником

en: Enable Tiling System
uk: Увімкнути систему укладання

en: Hold the activation key while moving a window to tile it
uk: Утримуйте клавішу активації під час переміщення вікна для його укладання

en: Tiling System deactivation key
uk: Клавіша призупинення системи укладання

en: Hold the deactivation key while moving a window to deactivate the tiling system
uk: Під час переміщення вікно утримуйте клавішу де, щоб призупинити систему укладання

en: Span multiple tiles
uk: Охоплення кількох плиток

en: Hold the activation key to span multiple tiles
uk: Утримуйте клавішу активації для охоплення кількох плиток

en: Enable Auto Tiling
uk: Увімкнути автоматичне укладання

en: Automatically tile new windows to the best tile
uk: Автоматично укласти нове вікно на найкращу плитку

en: Enable auto-resize of the complementing tiled windows
uk: Увімкнути автоматичну зміну розмірів прилеглих вікон

en: When a tiled window is resized, auto-resize the other tiled windows near it
uk: Під час зміни розміру укладеного вікна, автоматично змінювати розміри укладених поруч вікон

en: Restore window size
uk: Відновлювати розмір вікна

en: Whether to restore the windows to their original size when untiled
uk: Відновлення вікон до їх початкових розмірів після відокремлення від плитки

en: Add snap assistant and auto-tile buttons to window menu
uk: Додати кнопки помічника укладання та авто-укладання в меню вікна

en: Add snap assistant and auto-tile buttons in the menu that shows up when you right click on a window title
uk: Додати кнопки помічника укладання та авто-укладання в меню вікна, що викликається натисканням правої клавіші на заголовку вікна

en: Screen Edges
uk: Краї екрана

en: Drag windows against the top, left and right screen edges to resize them
uk: Перетягніть вікно до верхнього, лівого чи правого країв екрана для зміни розміру вікна

en: Drag against top edge to maximize window
uk: Перетягніть до верхнього краю для розгортання

en: Drag windows against the top edge to maximize them
uk: Перетягніть вікно до верхнього краю екрана для розгортання вікна

en: Quarter tiling activation area
uk: Ділянка активації четвертинного укладання

en: Windows suggestions
uk: Пропозиції вікон

en: Enable and disable windows suggestions
uk: Увімкнути чи вимкнути пропозиції вікон

en: Enable window suggestions for the tiling system
uk: Увімкнути пропозиції щодо вікон в системі укладання

en: Provides smart suggestions to fill empty tiles when using the tiling system
uk: Розумні пропозиції для заповнення вільних плиток під час використання системи укладання

en: Enable window suggestions for the snap assistant
uk: Увімкнути пропозиції для помічника укладання

en: Offers suggestions to populate empty tiles when using the snap assistant
uk: Пропонує заповнення вільних плиток під час використання помічника укладання

en: Layouts
uk: Макети

en: Configure the layouts of Tiling Shell
uk: Налаштуйте макети Tiling Shell

en: Edit layouts
uk: Редагувати макети

en: Open the layouts editor
uk: Відкрити редактор макетів

en: Export layouts
uk: Експортувати макети

en: Export layouts to a file
uk: Експортувати макети до файлу

en: Import layouts
uk: Імпортувати макети

en: Import layouts from a file
uk: Імпортувати макети до файлу

en: Select layouts file
uk: Вибрати файл макетів

en: Open
uk: Відкрити

en: Reset layouts
uk: Відновити макети

en: Bring back the default layouts
uk: Повернути типові макети

en: Keybindings
uk: Привʼязки клавіш

en: Use hotkeys to perform actions on the focused window
uk: Використайте гарячі клавіші для виконання дій над вікнами у фокусі

en: Move window to right tile
uk: Укласти вікно праворуч

en: Move the focused window to the tile on its right
uk: Перемістити вікно у фокусі до плитки праворуч

en: Move window to left tile
uk: Укласти вікно ліворуч

en: Move the focused window to the tile on its left
uk: Перемістити вікно у фокусі до плитки ліворуч

en: Move window to tile above
uk: Укласти вікно вгорі

en: Move the focused window to the tile above
uk: Перемістити вікно у фокусі до плитки вище

en: Move window to tile below
uk: Укласти вікно знизу

en: Move the focused window to the tile below
uk: Перемістити вікно у фокусі до плитки нижче

en: Span window to right tile
uk: Охопити плитку праворуч

en: Span the focused window to the tile on its right
uk: Збільшити розмір вікна у фокусі, охопивши плитку праворуч

en: Span window to left tile
uk: Охопити плитку ліворуч

en: Span the focused window to the tile on its left
uk: Збільшити розмір вікна у фокусі, охопивши плитку ліворуч

en: Span window above
uk: Охопити плиту вгорі

en: Span the focused window to the tile above
uk: Збільшити розмір вікна у фокусі, охопивши плитку вгорі

en: Span window down
uk: Охопити плитку знизу

en: Span the focused window to the tile below
uk: Збільшити розмір вікна у фокусі, охопивши плитку знизу

en: Span window to all tiles
uk: Охопити всі плитки

en: Span the focused window to all the tiles
uk: Збільшити розмір вікна у фокусі, охопивши всі плитки

en: Untile focused window
uk: Відокремити вікно у фокусі від плитки

en: Move window to the center
uk: Перемістити вікно у центр

en: Move the focused window to the center of the screen
uk: Перемістити вікно у фокусі в центр екрана

en: Focus window to the right
uk: Фокус до вікна праворуч

en: Focus the window to the right of the current focused window
uk: Перемістити фокус до вікна, що знаходиться праворуч від поточного вікна у фокусі

en: Focus window to the left
uk: Фокус до вікна ліворуч

en: Focus the window to the left of the current focused window
uk: Перемістити фокус до вікна, що знаходиться ліворуч від поточного вікна у фокусі

en: Focus window above
uk: Фокус до вікна вище

en: Focus the window above the current focused window
uk: Перемістити фокус до вікна, що знаходиться вище від поточного вікна у фокусі

en: Focus window below
uk: Фокус до вікна нижче

en: Focus the window below the current focused window
uk: Перемістити фокус до вікна, що знаходиться нижче від поточного вікна у фокусі

en: Focus next window
uk: Фокус до наступного вікна

en: Focus the window next to the current focused window
uk: Перемістити фокус до вікна, що є наступним відносно поточного вікна у фокусі

en: Focus previous window
uk: Фокус до попереднього вікна

en: Focus the window prior to the current focused window
uk: Перемістити фокус до вікна, що є попереднім відносно поточного вікна у фокусі

en: Highlight focused window
uk: Виділити вікно у фокусі

en: Minimize all the other windows and show only the focused window
uk: Згорнути решту вікон та показати лише вікно у фокусі

en: View and Customize all the Shortcuts
uk: Переглянути та налаштувати всі скорочення

en: View and Customize Shortcuts
uk: Переглянути та налаштувати скорочення

en: Enable next/previous window focus to wrap around
uk: Увімкнути циклічність переміщення фокуса до попереднього/наступного вікна

en: When focusing next or previous window, wrap around at the window edge
uk: Під час переміщення фокуса до наступного чи попереднього вікна, для крайніх вікон використовувати циклічність

en: Import, export and reset
uk: Імпортування, експортування та скидання

en: Import, export and reset the settings of Tiling Shell
uk: Імпортування, експортування та скидання налаштувань Tiling Shell

en: Export settings
uk: Експортувати налаштування

en: Export settings to a file
uk: Експортувати налаштування до файлу

en: Export settings to a text file
uk: Експортувати налаштування до текстового файлу

en: Text file
uk: Текстовий файл

en: Import settings
uk: Імпортувати налаштування

en: Import settings from a file
uk: Імпортувати налаштування з файлу

en: Select a text file to import from
uk: Виберіть текстовий файл для імпортування

en: Reset settings
uk: Скинути налаштування

en: Bring back the default settings
uk: Повернути типові налаштування

en: Donate on ko-fi
uk: Фінансова підтримка на ko-fi

en: Report a bug
uk: Повідомити про ваду

en: Request a feature
uk: Запит щодо функціоналу

en: Have issues, you want to suggest a new feature or contribute?
uk: Маєте проблеми, хочете запропонувати новий фунціонал чи допомогти?

en: Open a new issue on
uk: Відкрийте нове завдання на

en: New accelerator…
uk: Нове скорочення...

en: Use Backspace to clear
uk: Використайте Backspace, щоб очистити
