Tiling Shell - en to pl translation catalogue (157 entries)

en: Tiled windows
pl: Ułożone okna

en: Select the layout to edit
pl: Wybierz układ do edycji

en: Close
pl: Zamknij

en: to split a tile
pl: aby podzielić kafelek

en: to split a tile vertically
pl: aby podzielić kafelek pionowo

en: to delete a tile
pl: aby usunąć kafelek

en: use the indicator button to save or cancel
pl: użyj przycisku wskaźnika, aby zapisać lub anulować

en: How to use the editor
pl: Jak używać edytora

en: Start editing
pl: Rozpocznij edycje

en: Move to leftmost tile
pl: Przesuń do strefy najbardziej po lewej

en: Move to rightmost tile
pl: Przesuń do strefy najbardziej po prawej

en: Edit Layouts
pl: Edytuj układy

en: New Layout
pl: Nowy układ

en: Save
pl: Zapisz

en: Cancel
pl: Anuluj

en: General
pl: Ogólne

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Configure the appearance of Tiling Shell
pl: Skonfiguruj wygląd Układania okien

en: Show Indicator
pl: Pokaż wskaźnik

en: Whether to show the panel indicator
pl: Pokazywanie ikony wskaźnika na panelu

en: Inner gaps
pl: Wewnętrzna przerwa

en: Gaps between windows
pl: Przerwy między oknami

en: Outer gaps
pl: Zewnętrzne przerwy

en: Gaps between a window and the monitor borders
pl: Przerwy pomiędzy oknami i granicami monitora

en: Blur (experimental feature)
pl: Rozmycie (funkcja eksperymentalna)

en: Apply blur effect to Snap Assistant and tile previews
pl: Zastosuj efekt rozmycia do Asystenta przyciągania i podglądów kafelków

en: Snap Assistant threshold
pl: Progi Asystenta przyciągania

en: Minimum distance from the Snap Assistant to the pointer to open it
pl: Minimalna odległość otwarcia względem wskaźnika od Asystenta przyciągania

en: Snap Assistant
pl: Asystent przyciągania

en: Apply blur effect to Snap Assistant
pl: Zastosuj efekt rozmycia do Asystenta przyciągania

en: Selected tile preview
pl: Podgląd wybra kafelka

en: Apply blur effect to selected tile preview
pl: Zastosuj efekt rozmycia do zaznaczonej strefy

en: Window border
pl: Obramowanie okna

en: Show a border around focused window
pl: Pokaż obramowanie wokół aktywnego okna

en: Enable
pl: Włącz

en: Smart border radius
pl: Inteligentny promień obramowania

en: Width
pl: Szerokość

en: The size of the border
pl: Rozmiar obramowania

en: Border color
pl: Kolor obramowania

en: Choose the color of the border
pl: Wybiera kolor obramowania

en: Animations
pl: Animacje

en: Customize animations
pl: Dostosuj animacje

en: Snap assistant animation time
pl: Czas trwania animacji Asystenta przyciągania

en: The snap assistant animation time in milliseconds
pl: Czas trwania animacji Asystenta przyciągania w milisekundach

en: Tiles animation time
pl: Czas animacji

en: The tiles animation time in milliseconds
pl: Czas trwania animacji kafelków w milisekundach

en: Behaviour
pl: Zachowanie

en: Configure the behaviour of Tiling Shell
pl: Skonfiguruj zachowanie Układania okien

en: Enable Snap Assistant
pl: Włącz Asystenta przyciągania

en: Move the window on top of the screen to snap assist it
pl: Przesuń okno na górną krawędź ekranu, aby wywołać Asystenta przyciągania

en: Enable Tiling System
pl: Włącz system układania okien

en: Hold the activation key while moving a window to tile it
pl: Przytrzymaj klawisz aktywacji podczas przesuwania okna, aby je ułożyć

en: Tiling System deactivation key
pl: Klawisz deaktywacji systemu układania okien

en: Hold the deactivation key while moving a window to deactivate the tiling system
pl: Przytrzymaj klawisz deaktywacji podczas przesuwania okna, aby wyłączyć system układania okien

en: Span multiple tiles
pl: Rozciągnij na wiele kafelków

en: Hold the activation key to span multiple tiles
pl: Przytrzymaj klawisz aktywacji, aby rozciągnąć na wiele kafelków

en: Enable Auto Tiling
pl: Włącz automatyczne układanie

en: Automatically tile new windows to the best tile
pl: Automatycznie układaj nowe okna do najlepszego kafelka

en: Enable auto-resize of the complementing tiled windows
pl: Włącz automatyczną zmianę rozmiaru sąsiednich ułożonych okien

en: When a tiled window is resized, auto-resize the other tiled windows near it
pl: Gdy rozmiar ułożonego okna jest zmieniany, automatycznie zmień rozmiar sąsiednich ułożonych okien

en: Restore window size
pl: Przywróć rozmiar okna

en: Whether to restore the windows to their original size when untiled
pl: Przywracaj okna do ich oryginalnego rozmiaru po usunięciu z układu

en: Add snap assistant and auto-tile buttons to window menu
pl: Dodaj przyciski Asystenta przyciągania i automatycznego układania do menu okna

en: Add snap assistant and auto-tile buttons in the menu that shows up when you right click on a window title
pl: Dodaj przyciski Asystenta przyciągania i automatycznego układania do menu wyświetlanego po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na pasku tytułu okna

en: Add tiled windows to ALT+TAB menu
pl: Dodaj ułożone okna do menu ALT+TAB

en: Add the tiled windows to the ALT+TAB menu to open all the tiled windows at once
pl: Dodaj ułożone okna do menu ALT+TAB, aby otworzyć je wszystkie jednocześnie

en: Screen Edges
pl: Krawędzie ekranu

en: Drag windows against the top, left and right screen edges to resize them
pl: Przeciągnij okna do górnej, lewej lub prawej krawędzi ekranu, aby zmienić ich rozmiar

en: Drag against top edge to maximize window
pl: Przeciągnij do górnej krawędzi, aby zmaksymalizować okno

en: Drag windows against the top edge to maximize them
pl: Przeciągnij okna do górnej krawędzi, aby je zmaksymalizować

en: Quarter tiling activation area
pl: Obszar aktywacji ćwiartkowego układania

en: Activation area to trigger quarter tiling (%% of the screen)
pl: Obszar aktywacji ćwiartkowego układania (%% ekranu)

en: Edge tiling offset
pl: Przesunięcie krawędzi układania

en: Offset from the screen edge to trigger edge tiling (in pixels)
pl: Odległość od krawędzi ekranu do aktywacji układania krawędziowego (w pikselach)

en: Windows suggestions
pl: Sugestie okien

en: Enable and disable windows suggestions
pl: Włącz i wyłącz sugestie okien

en: Enable window suggestions for the tiling system
pl: Włącz podpowiedzi okien dla systemu układania

en: Provides smart suggestions to fill empty tiles when using the tiling system
pl: Wyświetlaj inteligentne podpowiedzi wypełniania pustych kafelków podczas korzystania z systemu układania

en: Enable window suggestions for the snap assistant
pl: Włącz podpowiedzi okien dla Asystenta przyciągania

en: Offers suggestions to populate empty tiles when using the snap assistant
pl: Wyświetlaj podpowiedzi wypełniania pustych kafelków podczas korzystania z Asystenta przyciągania

en: Layouts
pl: Układy

en: Configure the layouts of Tiling Shell
pl: Skonfiguruj układy Układania okien

en: Edit layouts
pl: Edytuj układy

en: Open the layouts editor
pl: Otwórz edytor układów

en: Export layouts
pl: Eksportuj układy

en: Export layouts to a file
pl: Eksportuj układy do pliku

en: Import layouts
pl: Importuj układy

en: Import layouts from a file
pl: Importuj układy z pliku

en: Select layouts file
pl: Wybierz plik układów

en: Open
pl: Otwórz

en: Reset layouts
pl: Resetuj układy

en: Bring back the default layouts
pl: Przywróć domyślne układy

en: Keybindings
pl: Skróty klawiszowe

en: Use hotkeys to perform actions on the focused window
pl: Używaj skrótów klawiszowych do wykonywania akcji na aktywnym oknie

en: Move window to right tile
pl: Przenieś okno do prawego kafelka

en: Move the focused window to the tile on its right
pl: Przenieś aktywne okno do kafelka po prawej

en: Move window to left tile
pl: Przenieś okno do lewego kafelka

en: Move the focused window to the tile on its left
pl: Przenieś aktywne okno do kafelka po lewej

en: Move window to tile above
pl: Przenieś okno do kafelka powyżej

en: Move the focused window to the tile above
pl: Przenieś aktywne okno do kafelka powyżej

en: Move window to tile below
pl: Przenieś okno do kafelka poniżej

en: Move the focused window to the tile below
pl: Przenieś aktywne okno do kafelka poniżej

en: Span window to right tile
pl: Rozciągnij okno na prawy kafelek

en: Span the focused window to the tile on its right
pl: Rozciągnij aktywne okno na kafelek po prawej

en: Span window to left tile
pl: Rozciągnij okno na lewy kafelek

en: Span the focused window to the tile on its left
pl: Rozciągnij aktywne okno na kafelek po lewej

en: Span window above
pl: Rozciągnij okno na kafelek powyżej

en: Span the focused window to the tile above
pl: Rozciągnij aktywne okno na kafelek powyżej

en: Span window down
pl: Rozciągnij okno na kafelek poniżej

en: Span the focused window to the tile below
pl: Rozciągnij aktywne okno na kafelek poniżej

en: Span window to all tiles
pl: Rozciągnij okno na wszystkie kafelki

en: Span the focused window to all the tiles
pl: Rozciągnij aktywne okno na wszystkie kafelki

en: Untile focused window
pl: Usuń aktywne okno z układu

en: Move window to the center
pl: Przenieś okno na środek

en: Move the focused window to the center of the screen
pl: Przenieś aktywne okno na środek ekranu

en: Focus window to the right
pl: Aktywuj okno po prawej

en: Focus the window to the right of the current focused window
pl: Aktywuj okno po prawej stronie od aktualnie aktywnego okna

en: Focus window to the left
pl: Aktywuj okno po lewej

en: Focus the window to the left of the current focused window
pl: Aktywuj okno po lewej stronie od aktualnie aktywnego okna

en: Focus window above
pl: Aktywuj okno powyżej

en: Focus the window above the current focused window
pl: Aktywuj okno powyżej aktualnie aktywnego okna

en: Focus window below
pl: Aktywuj okno poniżej

en: Focus the window below the current focused window
pl: Aktywuj okno poniżej aktualnie aktywnego okna

en: Focus next window
pl: Aktywuj następne okno

en: Focus the window next to the current focused window
pl: Aktywuj następne okno obok aktualnie aktywnego

en: Focus previous window
pl: Aktywuj poprzednie okno

en: Focus the window prior to the current focused window
pl: Aktywuj poprzednie okno obok aktualnie aktywnego

en: Highlight focused window
pl: Podświetl aktywne okno

en: Minimize all the other windows and show only the focused window
pl: Zminimalizuj wszystkie inne okna i pokaż tylko aktywne okno

en: Cycle layouts
pl: Przełącz układy

en: Cycle through available workspace layouts
pl: Przełączaj dostępne układy obszaru roboczego

en: View and Customize all the Shortcuts
pl: Wyświetl i dostosuj wszystkie skróty

en: View and Customize Shortcuts
pl: Wyświetl i dostosuj skróty

en: Enable next/previous window focus to wrap around
pl: Włącz zawijanie aktywnego okna do następnego/poprzedniego

en: When focusing next or previous window, wrap around at the window edge
pl: Podczas przełączania na następne lub poprzednie aktywne okno, zawijaj po osiągnięciu krawędzi okien

en: Restrict directional focus to tiled windows
pl: Ogranicz aktywację kierunkową do ułożonych okien

en: When using directional focus navigation, only consider tiled windows
pl: Podczas przełączania na następne lub poprzednie aktywne okno, zawijaj po osiągnięciu krawędzi okien

en: Import, export and reset
pl: Import, eksport i reset

en: Import, export and reset the settings of Tiling Shell
pl: Importuj, eksportuj i resetuj ustawienia Układania okien

en: Export settings
pl: Eksportuj ustawienia

en: Export settings to a file
pl: Eksportuj ustawienia do pliku

en: Export settings to a text file
pl: Eksportuj ustawienia do pliku tekstowego

en: Text file
pl: Plik tekstowy

en: Import settings
pl: Importuj ustawienia

en: Import settings from a file
pl: Importuj ustawienia z pliku

en: Select a text file to import from
pl: Wybierz plik tekstowy do importu

en: Reset settings
pl: Resetuj ustawienia

en: Bring back the default settings
pl: Przywróć ustawienia domyślne

en: Donate on ko-fi
pl: Dotacja na ko-fi

en: Report a bug
pl: Zgłoś błąd

en: Request a feature
pl: Zgłoś propozycję funkcji

en: Have issues, you want to suggest a new feature or contribute?
pl: Masz problemy, chcesz zasugerować nową funkcję lub wnieść swój wkład?

en: Open a new issue on
pl: Otwórz nowe zgłoszenie na

en: Choose custom color
pl: Wybierz własny kolor

en: Use system accent color
pl: Użyj systemowego koloru akcentu

en: New accelerator…
pl: Nowy skrót…

en: Use Backspace to clear
pl: Użyj Backspace, aby wyczyścić
