Tiling Shell - en to nl translation catalogue (140 entries)

en: to split a tile
nl: om een tegel te splitsen

en: to split a tile vertically
nl: om een tegel verticaal te splitsen

en: to delete a tile
nl: om een tegel te verwijderen

en: use the indicator button to save or cancel
nl: gebruik de indicator-knop om op te slaan of te annuleren

en: Edit Layouts
nl: Bewerk indelingen

en: New Layout
nl: Nieuwe indeling

en: Save
nl: Opslaan

en: Cancel
nl: Annuleren

en: General
nl: Algemeen

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Configure the appearance of Tiling Shell
nl: Configureer het uiterlijk van Tiling Shell

en: Show Indicator
nl: Toon indicator

en: Whether to show the panel indicator
nl: Bepaal of de paneelindicator getoond wordt

en: Inner gaps
nl: Binnenmarges

en: Gaps between windows
nl: Afstanden tussen vensters

en: Outer gaps
nl: Buitenmarges

en: Gaps between a window and the monitor borders
nl: Afstanden tussen een venster en de monitorranden

en: Blur (experimental feature)
nl: Vervagen (experimentele functie)

en: Apply blur effect to Snap Assistant and tile previews
nl: Vervagingseffect toepassen op de snap-assistent en tegelvoorbeelden

en: Snap Assistant threshold
nl: Snap-assistent drempel

en: Minimum distance from the Snap Assistant to the pointer to open it
nl: Minimale afstand tussen de snap-assistent en de cursor om deze te openen

en: Snap Assistant
nl: Snap-assistent

en: Apply blur effect to Snap Assistant
nl: Vervagingseffect toepassen op de snap-assistent

en: Selected tile preview
nl: Voorbeeld van geselecteerde tegel

en: Apply blur effect to selected tile preview
nl: Vervagingseffect toepassen op het voorbeeld van de geselecteerde tegel

en: Window border
nl: Vensteromranding

en: Show a border around focused window
nl: Toon een rand rond het actieve venster

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Smart border radius
nl: Slimme randafronding

en: Width
nl: Breedte

en: The size of the border
nl: De dikte van de rand

en: Border color
nl: Randkleur

en: Choose the color of the border
nl: Kies de kleur van de rand

en: Animations
nl: Animaties

en: Customize animations
nl: Aangepaste animaties

en: Snap assistant animation time
nl: Animatietijd van de snap-assistent

en: The snap assistant animation time in milliseconds
nl: De animatietijd van de snap-assistent in milliseconden

en: Tiles animation time
nl: Animatietijd van tegels

en: The tiles animation time in milliseconds
nl: De animatietijd van de tegels in milliseconden

en: Behaviour
nl: Gedrag

en: Configure the behaviour of Tiling Shell
nl: Configureer het gedrag van Tiling Shell

en: Enable Snap Assistant
nl: Schakel snap-assistent in

en: Move the window on top of the screen to snap assist it
nl: Verplaats het venster naar de bovenkant van het scherm om de snap-assistent te activeren

en: Enable Tiling System
nl: Schakel het tegel-systeem in

en: Hold the activation key while moving a window to tile it
nl: Houd de activerings-toets ingedrukt tijdens het verplaatsen van een venster om het in de indeling te plaatsen

en: Tiling System deactivation key
nl: Toets voor het deactiveren van het tegel-systeem

en: Hold the deactivation key while moving a window to deactivate the tiling system
nl: Houd de deactiverings-toets ingedrukt tijdens het verplaatsen van een venster om het tegel-systeem te deactiveren

en: Span multiple tiles
nl: Over meerdere tegels plaatsen

en: Hold the activation key to span multiple tiles
nl: Houd de activerings-toets ingedrukt om een venster over meerdere tegels te plaatsen

en: Enable Auto Tiling
nl: Schakel automatisch tegelen in

en: Automatically tile new windows to the best tile
nl: Plaats nieuwe vensters automatisch in de meest geschikte tegel

en: Enable auto-resize of the complementing tiled windows
nl: Schakel automatische aanpassing van de grootte van de omliggende tegels in

en: When a tiled window is resized, auto-resize the other tiled windows near it
nl: Wanneer een tegelvenster wordt aangepast, pas de grootte van de aangrenzende tegelvensters automatisch aan

en: Restore window size
nl: Herstel venstergrootte

en: Whether to restore the windows to their original size when untiled
nl: Bepaal of vensters naar hun oorspronkelijke grootte worden hersteld wanneer ze uit de indeling worden gehaald

en: Add snap assistant and auto-tile buttons to window menu
nl: Voeg knoppen voor snap-assistent en automatisch tegelen toe aan het venstermenu

en: Add snap assistant and auto-tile buttons in the menu that shows up when you right click on a window title
nl: Voeg knoppen voor snap-assistent en automatisch tegelen toe aan het menu dat verschijnt wanneer je met de rechtermuisknop op een venstertitel klikt

en: Screen Edges
nl: Schermranden

en: Drag windows against the top, left and right screen edges to resize them
nl: Versleep vensters tegen de boven-, linker- en rechterschermranden om hun grootte aan te passen

en: Drag against top edge to maximize window
nl: Versleep tegen de bovenrand om het venster te maximaliseren

en: Drag windows against the top edge to maximize them
nl: Versleep vensters tegen de bovenrand om ze te maximaliseren

en: Quarter tiling activation area
nl: Activeringsgebied voor kwart-tegeling

en: Activation area to trigger quarter tiling (%% of the screen)
nl: Activeringsgebied om kwart-tegeling te activeren (%% van het scherm)

en: Windows suggestions
nl: Venstersuggesties

en: Enable and disable windows suggestions
nl: Schakel venstersuggesties in of uit

en: Enable window suggestions for the tiling system
nl: Schakel venstersuggesties voor het tegel-systeem in

en: Provides smart suggestions to fill empty tiles when using the tiling system
nl: Biedt slimme suggesties om lege tegels te vullen bij gebruik van het tegel-systeem

en: Enable window suggestions for the snap assistant
nl: Schakel venstersuggesties voor de snap-assistent in

en: Offers suggestions to populate empty tiles when using the snap assistant
nl: Biedt suggesties om lege tegels te vullen bij gebruik van de snap-assistent

en: Layouts
nl: Indelingen

en: Configure the layouts of Tiling Shell
nl: Configureer de indelingen van Tiling Shell

en: Edit layouts
nl: Bewerk indelingen

en: Open the layouts editor
nl: Open de indelings-editor

en: Export layouts
nl: Exporteer indelingen

en: Export layouts to a file
nl: Exporteer indelingen naar een bestand

en: Import layouts
nl: Importeer indelingen

en: Import layouts from a file
nl: Importeer indelingen vanuit een bestand

en: Select layouts file
nl: Selecteer indelingsbestand

en: Open
nl: Openen

en: Reset layouts
nl: Herstel standaardindelingen

en: Bring back the default layouts
nl: Herstel de standaardindelingen

en: Keybindings
nl: Sneltoetsen

en: Use hotkeys to perform actions on the focused window
nl: Gebruik sneltoetsen om acties op het actieve venster uit te voeren

en: Move window to right tile
nl: Verplaats venster naar de rechter tegel

en: Move the focused window to the tile on its right
nl: Verplaats het actieve venster naar de tegel rechts ervan

en: Move window to left tile
nl: Verplaats venster naar de linker tegel

en: Move the focused window to the tile on its left
nl: Verplaats het actieve venster naar de tegel links ervan

en: Move window to tile above
nl: Verplaats venster naar de tegel erboven

en: Move the focused window to the tile above
nl: Verplaats het actieve venster naar de tegel erboven

en: Move window to tile below
nl: Verplaats venster naar de tegel eronder

en: Move the focused window to the tile below
nl: Verplaats het actieve venster naar de tegel eronder

en: Span window to right tile
nl: Breid venster uit naar de rechter tegel

en: Span the focused window to the tile on its right
nl: Breid het actieve venster uit naar de tegel rechts ervan

en: Span window to left tile
nl: Breid venster uit naar de linker tegel

en: Span the focused window to the tile on its left
nl: Breid het actieve venster uit naar de tegel links ervan

en: Span window above
nl: Breid venster uit naar de tegel erboven

en: Span the focused window to the tile above
nl: Breid het actieve venster uit naar de tegel erboven

en: Span window down
nl: Breid venster uit naar de tegel eronder

en: Span the focused window to the tile below
nl: Breid het actieve venster uit naar de tegel eronder

en: Span window to all tiles
nl: Breid venster uit over alle tegels

en: Span the focused window to all the tiles
nl: Breid het actieve venster uit over alle tegels

en: Untile focused window
nl: Haal het actieve venster uit de tegelindeling

en: Move window to the center
nl: Verplaats venster naar het midden

en: Move the focused window to the center of the screen
nl: Verplaats het actieve venster naar het midden van het scherm

en: Focus window to the right
nl: Zet de focus op het venster rechts

en: Focus the window to the right of the current focused window
nl: Zet de focus op het venster rechts van het huidige actieve venster

en: Focus window to the left
nl: Zet de focus op het venster links

en: Focus the window to the left of the current focused window
nl: Zet de focus op het venster links van het huidige actieve venster

en: Focus window above
nl: Zet de focus op het venster erboven

en: Focus the window above the current focused window
nl: Zet de focus op het venster boven het huidige actieve venster

en: Focus window below
nl: Zet de focus op het venster eronder

en: Focus the window below the current focused window
nl: Zet de focus op het venster onder het huidige actieve venster

en: Focus next window
nl: Zet de focus op het volgende venster

en: Focus the window next to the current focused window
nl: Zet de focus op het venster naast het huidige actieve venster

en: Focus previous window
nl: Zet de focus op het vorige venster

en: Focus the window prior to the current focused window
nl: Zet de focus op het venster vóór het huidige actieve venster

en: Highlight focused window
nl: Markeer het actieve venster

en: Minimize all the other windows and show only the focused window
nl: Minimaliseer alle andere vensters en toon alleen het actieve venster

en: View and Customize all the Shortcuts
nl: Bekijk en pas alle sneltoetsen aan

en: View and Customize Shortcuts
nl: Bekijk en pas sneltoetsen aan

en: Enable next/previous window focus to wrap around
nl: Schakel doorlopen van de focus in zodat deze bij het bereiken van de rand omgaat

en: When focusing next or previous window, wrap around at the window edge
nl: Wanneer je op het volgende of vorige venster focust, gaat de focus bij de vensterrand door

en: Import, export and reset
nl: Importeer, exporteer en reset

en: Import, export and reset the settings of Tiling Shell
nl: Importeer, exporteer en herstel de instellingen van Tiling Shell

en: Export settings
nl: Exporteer instellingen

en: Export settings to a file
nl: Exporteer instellingen naar een bestand

en: Export settings to a text file
nl: Exporteer instellingen naar een tekstbestand

en: Text file
nl: Tekstbestand

en: Import settings
nl: Importeer instellingen

en: Import settings from a file
nl: Importeer instellingen vanuit een bestand

en: Select a text file to import from
nl: Selecteer een tekstbestand om uit te importeren

en: Reset settings
nl: Herstel instellingen

en: Bring back the default settings
nl: Herstel de standaardinstellingen

en: Donate on ko-fi
nl: Doneer via ko-fi

en: Report a bug
nl: Meld een bug

en: Request a feature
nl: Vraag een functie aan

en: Have issues, you want to suggest a new feature or contribute?
nl: Heb je problemen of wil je een nieuwe functie voorstellen of bijdragen?

en: Open a new issue on
nl: Open een nieuw probleem op

en: New accelerator…
nl: Nieuwe sneltoets…

en: Use Backspace to clear
nl: Gebruik Backspace om te wissen
